Svi poludjeli za natjecanjem u lignjolovu, prijavilo se čak 48 brodica (FOTO)
Natjecanje u lignjolovu u organizaciji ŠRK 'Big Game Dubrovnik' održava se danas, a za njim su 'poludjeli' stanovnici sa šireg dubrovačkog područja koji su se prijavili s čak 48 brodica, od kojih svaka ima tri člana posade.
Idealan je to način na koji su zaljubljenici u more i sportske aktivnosti odlučili provesti subotnje poslijepodne.
'S pripremama smo počeli prije tjedan dana i uistinu nismo očekivali tako velik odaziv. Međutim, izgleda kako su se ljudi uželjeli druženja i mora pa je zato ovaj projekt i više nego uspio,' kazao je organizator Maro Sekula.
Lignjolov je krenuo oko 15 sati, a vaganje ulova se očekuje oko 19.30 sati ispred caffe bara Orka na Lapadskoj obali gdje će biti proglašen pobjednik, a sudionici potom uživati u večeri.