'

Square bez pobjede na otvaranju nove sezone HMNL, Osijek preokrenuo u drugom poluvremenu

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: DD arhiva
Počela je nova sezona SS HMNL.

Dubrovački Square je gostujućim porazom kod Osijek Kandita otvorio novu sezonu domaćeg prvenstva. Završilo je 1:3.

Square je prvi poveo, nakon prekrasne akcije u kojoj Kljunak daje Džankoviću, koji glavom asistira. Strijelac je novi igrač Squarea, Finac Jukka Kytola. S tim se pogotkom otišlo u svlačionice. U drugom poluvremenu Osijek preko Bukoveca, Sesara i Pandurevića, dolazi do pobjede.

Zanimljivost susreta je kako je odmah u prvom kolu, doprošlosezonski igrač Squarea Gordan Duvančić, zaigrao protiv svog bivšeg kluba. Duvančič i jest Osječanin, koji se vratio u svoj klub.

Osijek Kandit: Jeremy Bukovec, Andrej Pandurević, Filip Petrušić, Ricardo Ditano (V), Gordan Duvančić, Franko Jamičić (V), Matias Mijić, Domagoj Damjanović, Lucas Micoski, Cardoso De Souza, Marin Sesar, Jakov Jurišić, Anton Šerić

Square: Lujo Jurišić (V), Nascimento Barbosa, Maro Đuraš (C), Haron Džanković, Jukka Kytola, Petar Prce (V), Luka Curić, Ivo Mostahinić, Dudu, Antonio Lang, Mateo Kljunak. Trener Ivo Jukić

U sljedećem kolu Square gostuje u Vinkovcima kod Aurelije, a u trećem kolu u Gospinom polju dočekuje MNK Torcida.