'

POKAL IDE PREKO DUPCA FUN H20 osvojio Divlju ligu u fantastičnoj atmosferi! (FOTO)

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Goran Mratinović/DD
Fenomenalna atmosfera obilježila je finalni susret Divlje lige u kojoj su se u Portu susreli Poporela i FUN H20.

Pobjedu je odnio FUN H2O rezultatom 7:4.

Prva četvrtina završila je vodstvom FUN-a 2:0, dok je rezultat na kraju druge četvrtine bio 4:3 za Župljane, koji s vodstvom završavaju i treću četvrtinu 6:4, a finalni rezultat bio je 7:5.

Treći je ovo naslov za Župljane, koji su Divlju ligu osvojili 2014. i 2017. godine, a ovom pobjedom, zanimljivo, izjednačili su se upravo s Porporelom, ali i Montovjernom i Kamenom Malim, ekipama koje sve imaju po tri osvojene Divlje lige.

FUN H2O Mlini: Nikola Burđelez, Mato Miloslavić, Amer Čamo, Toni Paskojević, Mihael Crnčević, Maro Dabelić, Đino Vlašić, Luka Spetić, Nikola Grbić, Ivo Borovina, Lino Glavočić, Lukša Franković, Vedran Kuzman, Baldo Tomaš. Trener ekipe Jakov Blašković, pomoćni trener Mario Vlasić. 'Duhovni vođa': Romeo Kelez

Porporela: Gorazd Surla, Daniel Surla, Tomislav Radić, Dinko Rizzi, Mavro Farčić, Ilar Savinović, Milo Leoni, Željko Margaretić, Miran Bilić, Ivo Ucović, Maro Šimunović, Leo Bakarić, Bruno Pavleković, Nikola Čižek, Nikola Nikić. Trener: Ante Đapić

Cijelu utakmicu nije prestajalo navijańje, kako Župljana, tako i Porporelaša, a nije izostala ni bakljada, čiji kadrovi svake godine obidu svijet, Dio atmosfere pogledajte u fotogaleriji.