Ovo su rezultati 19. kola Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu

Autor: dubrovackidnevnik.hr
U 19. kolu 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2022/23 postignuti su sljedeći rezultati.

Utakmica 19. kola između ekipa Marinkolor i Tropic Thunder odgođena je zbog odsutnosti dijela igrača ekipe Marinkolor iz Dubrovnika.

Utakmica između ekipa Srđ i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od takmičenja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Srđ dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Dr Čolić pobjedila je ekipu Aragosa travel rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Dario Petković (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je tek jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Filip Mikulić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Ante Jupek ostvario isto tako dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ante Jupek i Filip Mikulić. Ekipa Aragosa travel igrala je ovu utakmicu bez trećeg igrača pri čemu su utakmice trećeg igrača izgubili bez igre.

Ekipa Ombla pobjedila je ekipu The Dream Team rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Marijo Obrovac (Ombla) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Maro Šimunović i Darko Božić ostvarili su isto tako svaki po dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Marijo Obrovac i Maro Šimunović,

Ekipa Soul caffe pobjedila je ekipu Šampinjoni Konavle rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je samo jedan set. U pobjedničkoj ekipi Soul caffe, Pavle Radonić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok su Milo Stražičić i Robert Tot Horti ostvarili svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Šampinjoni Konavle donijeli su Vedran Đurđević i Jurica Prpić.

Ekipa Lapad kolor pobjedila je ekipu Orlando rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Joško Martinović (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi pored dvije pobjede igrača utakmice, Luka Kulaš je isto tako ostvario dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta dok je Mario Mozara ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Luka Kulaš i Joško Martinović. U poraženoj ekipi, Damir Gleđ ostvario jednu pojedinačnu pobjedu.

Nakon  19. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić s osvojenih 36, Soul caffe s osvojenih 35 i Šampinjoni Konavle osvojenih 33 boda.

Najbolji pojedinci nakon 19. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Marko Venier (Marinkolor) i Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle).

Najbolji parovi nakon 19. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Ombla) i Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe).

Najbolji parovi po ekipama nakon 19. kola su Dr Čolić, Šampinjoni Konavle i Ombla.