'

Ovako se u Lapadu slavio Modrićev gol (VIDEO)

Autor: dubrovackidnevnik.hr
Hrvatska je odigrala 1:1 protiv Italije. Šok i razočaranje nakon prvog gola Luka Modrića u 55. minuti i vodstva sve do posljednje minute produžetaka od 8 minuta kada Talijani izjednačavaju.

Strijelac gola Hrvatske u 55. minuti je bio Luka Modrić, kapetan koji se iskupio za promašeni penal. Sučić je centrirao s lijeve strane, Budimir je pucao, a Donnarumma je to odbio. Na odbijancu je bio Modrić i zakucao loptu u mrežu.

Atmosferu u Lapadu nakon gola pogledajte u videu.

Hrvatska reprezentacija protiv Italije igra utakmicu posljednjeg kola grupne faze na Europskom prvenstvu. Pobjeda bi Hrvatskoj sigurno donijela plasman u osminu finala natjecanja, moguće čak i drugo mjesto u skupini B, a remijem bi imala tek minimalne šanse za nokaut-fazu natjecanja. Eventualni poraz značio bi kraj Eura za momčad okupljenu oko Zlatka Dalića.