Neviđena euforija u Dubravci! Sokol s igračem manje izbacio GOŠK-a iz Kupa (VIDEO)

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Izuzetno
Ludnica u Dubravci! Sokol je u drami jedanaesteraca izbacio iz natjecanja prošlogodišnjeg pobjednika Županijskog kupa i sudionika osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa – GOŠK Dubrovnik 1919.

Uspjeh je još i veći kad se zna da je domaćin od 52. minute igrao s igračem manje. Pri rezultatu 0:1,sutkinja Anita Nenada iz igre je isključila Nikšu Milkovića zbog prigovora (radilo se o drugom žutom kartonu), piše Izuzetno.

GOŠK Dubrovnik je poveo preko Balda Cicijelja koji je 21. minuti, nakon ubačaja iz auta glavom matirao vratara domaćih Jurjevića. Sokol je izjednačio u 85. minuti preko Lipotića, koji je bio precizan s jedanaest metara. Jedanaesterac je skrivio Luka Matić, ali može se reći kako je Lipotić teatralnim padom uspio prevariti sutkinju Nenadu.